Ставки по вкладах в банках: вибір надійних умов

Залучення фінансових вкладень від фізичних та юридичних осіб є однією з найважливіших операцій банківських установ. Варто вказати, що безпосередньо виконувати подібні маніпуляції мають право лише банки. Власне, саме завдяки задіяним у депозити юридичних та фізичних осіб банки можуть виконувати і інші фінансові задачі. Тому дуже важливо виділити безпосередню увагу визначенню правових відносин між клієнтом з грошима та банком.

Закон України «Про банки» говорить, що депозит являє собою певну грошову суму, яка вноситься клієнтом на рахунок в банку в національній чи іноземній валюті. Конкретна вкладена грошова сума зберігається на іменному рахунку вкладника та має обов’язково бути повернена назад вкладнику відповідно до договору, який підписується завчасно. Депозитні вклади в банках,ставки по вкладах в банках, а також особливості відповідного договору.

Чого рекомендується дотримуватись перед внесенням грошей в банк 

Відповідно до договору, повернення раніше вкладених грошей може виконуватись на дещо інших умовах, ніж їх внесення. Такі депозити називають умовними. Умови не повинні суперечити діючому законодавству. Існують строкові депозити, які включають внесення коштів на певний період часу. Якщо строки умовних депозитів не визначено, то вони класифікуються як депозити на вимогу.

Договір з банком передбачає кілька основних напрямів:

  1. Розмір і порядок нарахування відсотків або доходу в іншій формі, умови перевірки їх актуальності, відповідальність сторін.
  2. Можливості, які включають дострокове припинення дії договору.
  3. Вид банківського вкладу.
  4. Об’єм коштів, що надходить чи переводиться з іншого рахунку на депозитний рахунок.
  5. Строк часу, на який оформляється договір.

Тільки банки мають право оформляти депозити

В нашій країні успішно працює просто неймовірна кількість різних банків на будь-який смак. Важливо завжди залишатися уважним в підборі варіантів, адже деякі доступні банки надають депозитні рахунки за досить заплутаними умовами. Такі банки варто обходити стороною. Є і швидке рішення цієї проблеми, яке полягає у виборі популярного і перевіреного варіанту. Практично кожний успішний банк в Україні не один рік функціонує на ринку фінансів. Щоденне оновлення фінансового ринку країни та світу потрапляє під професійний погляд експертів таких банківських установ. З допомогою цих даних, умови депозитів вигідні для клієнта.

Перевірений банк володіє значною базою клієнтів і зміг уже зарекомендувати себе як успішного і надійного постачальника послуг фінансового характеру. Доступні і прості умови депозиту завжди є плюсом. В разі виникнення певних питань або потреби в консультації, можна написати через форму зворотного зв'язку банківської установи або за телефонами.

Категории: 

Опубликовано 12.06.2020 07:25